Kezdőoldal Hírek Friss hírek Állásajánlat
angol nmet orosz romn spanyol

Ajánljuk

Állásajánlat
2009. július 22. szerda, 12:57
A Környezeti Tanácsadó Irodák Hálózata Szövetség (Kötháló) munkavállalói és munkáltatói tapasztalatokkal rendelkező munkatársat keres ügyvezető titkári munkakörre, miskolci munkahelyre, teljes munkaidőben, 3 hónapos próbaidővel, melyet kölcsönös megelégedettség esetén határozatlan idejű szerződéssel kíván meghosszabbítani.
A Köthálónak 16 magyarországi civil szervezet a tagja, 1997 óta tevékenykedik a környezeti információk terjesztése és tájékoztatás területén. Fő célja a tagszervezetek tanácsadó irodáinak segítése érdekképviselettel, anyagi és tárgyi segítségnyújtással, tudásátadással, együttmuködések szervezésével az állampolgárok tárgyilagos környezeti információkhoz juttatása, környezettudatos szemlélet és környezetkímélő magatartásformák kialakítása érdekében.

A Köthálónál jelenleg 5 munkatárs és több megbízásos szakember dolgozik.
Az ügyvezető titkár feladatai:
  • a szervezet ügyviteli feladatainak ellátása
  • az ügyvitelhez tartozó munkáltatói feladatok ellátása
  • pénzügyi és szakmai folyamatok nyomonkövetése
  • kapcsolattartás a többi munkatárssal, a könyvelővel, a tagszervezetekkel
  • új hazai és nemzetközi projektek tervezésében, előkészítésében való részvétel
  • szerződések előkészítése
  • megvalósuló projektek koordinálása
  • szervezeti belső információk rendszerezése, aktualizálása
  • a Kötháló programjaihoz szervezési és logisztikai segítség nyújtása;
Elvárásaink :
  • felsőfokú végzettség
  • önálló munkavégzési képesség
  • felhasználói szintű számítógépes és internetes ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség
  • tevékeny, határozott, gyakorlatias és kreatív szemlélet
  • precíz és megbízható jellem.
Előny:
  • regisztrált munkanélküliség,
  • alapfokú pénzügyi ismeretek,
  • civil és/vagy környezetvédelmi tapasztalat,
  • angol nyelvismeret,
  • a számítástechnika iránti magasabb fokú érdeklõdés és tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány;
A sikeres pályázónak közhasznú célokért való tartós munkálkodást, támogató légkört, felelősségteljes, érdekes feladatokat és csapatmunkát kínálunk. Fizetés és egyéb juttatások megegyezés szerint.

A Köthálóról bővebb információ olvasható a www.kothalo.hu honlapon.

F. Nagy Zsuzsanna
elnök